вівторок, 22 серпня 2017 р.

Ігор Гусаков Вивчаємо сімейне право: комплекс дидактичних вправ

Зазначений комплекс дидактичних вправ спрямований на поглиблення знань учнів з тематики сімейного права. Змістовими аспектами запропонованих дидактичних вправ, зокрема, стали теми, вивчення яких передбачене навчальною програмою з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів:


·         Сім’я.
·         Шлюб.
·         Взаємні права й обов’язки батьків і дітей.

Дидактична вправа «Знайдіть помилку»У витягах з Сімейного кодексу України допущені помилки.  Їх необхідно знайти і представити при цьому правильний варіант норми закону.
Дидактична вправа «Вилучіть зайве». У витягах з Сімейного кодексу України допущені помилки – додані зайві слова. Їх необхідно знайти і, вказавши на помилку, представити правильний варіант норми закону.
Дидактична вправа «Вставте слово». Витяги з Сімейного кодексу України містять пропущені слова.  На ці пропуски (позначені у завданні трьома крапками) необхідно вказати і представити при цьому правильний варіант норми закону.

Зазначені дидактичні вправи подані у вигляді презентацій. Назагал їх ефективніше виконувати через використання мультимедіа.          


завантажити


завантажити


завантажити

Ключі до відповідей до цих вправ можна знайти, аналізуючи текст відповідних статей Сімейного кодексу України. Вказівки на те, де ж допущені помилки у кримінально-правових нормах, також можна знайти, ознайомившись з рубрикою перевір себе.


Успіхів!

Немає коментарів:

Дописати коментар